Agencja interaktywna WrocławJednocześnie informujemy, że 3.11 godzinie 9.1 w sali 1 odbędzie się test z języka angielskiego dla wszystkich osób biorących udział w rekrutacji do projektu. Z satysfakcją odnotowujemy wzrost liczby uzyskiwanych stopni doktora, liczby uczestników studiów doktoranckich, a także składanych i przyznawanych grantów na badania naukowe. Pieniądze są jak powietrze czy miłość - nieważne, jeśli ma się ich dosyć, ale rozpaczliwie ważne, gd... więcej.

Pierwszym etapem treningu jest włożenie, bawełnianego, dopasowanego do ciała stroju, który jest niezbędny do poprawnego przeprowadzenia ćwiczeń. Trening trwa bowiem jedyne 1 minut, a to dlatego, że jednoczesnej stymulacji poddawane jest aż 8 partii ciała. Akcja stawia sobie za cel nie tylko podkreślenie roli mięśni dna miednicy w życiu każdej kobiety, ale również postara się dotrzeć do wszystkich kobiet, które potrzebują wsparcia w swoim schorzeniu.

W miarę rozwoju nauki, rosną też wymagania stawiane kryteriom naukowości wiedzy. Wiedza potoczna nie odznacza się takim uporządkowaniem logicznym. Inaczej uczony nie mógłby formułować nowych śmiałych hipotez, gdyż przynajmniej początkowo są one słabo uzasadnione, a zatem mało pewne.

Top